Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyvereniging Union

Wil jij op hockey en ben je op zoek naar een grote, gezellig club? Kom dan bij Union! 7+

De vereniging, die in 1932 startte met 26 leden, is uitgegroeid tot een van de grootste verenigingen in noord en oost Nederland. Het huidige clubhuis met velden bevindt zich aan de Rijksweg in Malden.

Union Hockey speelt op een hoog niveau, de jeugdteams zelfs op het allerhoogste, vooral omdat de eigen jeugdopleiding voor een voortdurende stroom jong talent zorgt. Elk lid van de vereniging, jong en oud, heeft alle gelegenheid om zich op eigen niveau en op eigen wijze te ontplooien en volop te genieten van de heerlijke hockeysport.

Lijkt het jou ook leuk om op hockey te gaan? Kijk dan op de website van Union voor meer informatie over trainingstijden! Klik door op de roze button.

TIP: Meer leuke sportverenigingen en clubjes vind je natuurlijk op onze website!

R.K.H.V. Union

Kluissestraat 4

6581 KW Malden

Openingstijden Zie de website
Mail direct

Mail direct naar R.K.H.V. Union

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!

21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

Nationale Voorleesdagen in de bieb

Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief