Karate Chikara
Op zoek naar een leuke zelfverdedigingssport? Probeer Karate bij Chikara!
Karate is een Japanse vechtkunst met wortels in China. De karate-stijl die bij Chikara getraind wordt is het Okinawa goju-ryu (‘de hard-zacht-stijl’ van het Japanse eiland Okinawa).
De trainingen worden gehouden in traditionele trainingszaal (dojo) met houten vloer en voorzien van traditionele en moderne trainingshulpmiddelen zoals stootkussens, stootzakken en natuurlijke gewichten.
Chikara is een plek voor iedereen, met vrije instroom in de karategroepen. De jeugd-karate is voor kinderen vanaf 8 jaar. Wil je een gratis proefles? Informeer dan via de website, klik door op de roze button.
Tip: Meer leuke sporten in en rond Nijmegen hebben wi alvast voor je verzameld in onze categorie Clubjes!
Lijstjes voor Nijmegen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.
Carnavalsoptochten regio Nijmegen
Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Nijmegen en regio wordt het volop gevierd. Vrolijke carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer zoveel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.