
Aikido, voor jong en oud
Deze sierlijke Japanse krijgskunst kan door iedereen beoefend worden!
Houding, dynamiek en beheersing, daar draait het om bij Aikido. Ontstaan uit de zwaardkunst, is Aikido een verdedigingskunst die niet gebaseerd is op incasseren en aanvallen, maar op bewegen en op het juiste moment op de juiste plaats staan.
Volgens dit principe kan iedereen Aikido beoefenen ongeacht leeftijd of lichaamsbouw en ligt de uitdaging in het controleren van de tegenstander zonder hem te verwonden.
Leuk! Probeer het uit met een gratis proefles. De lessen voor kinderen vanaf 7 jaar zijn op woensdagmiddag en zaterdagochtend.
Meer informatie? Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Tip: kijk ook een in ons overzicht van alle clubjes in en om Nijmegen!
Aikido Centrum Nijmegen
Nieuwe Dukenburgseweg 21
6534 AD Nijmegen
Openingstijden
Elke woensdagmiddag en zaterdagochtend.Prijs
Afhankelijk van aantal trainingen per week. Vanaf €210,- per jaar.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.