Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landwinkel de Woerdt

Lekkere streekproducten en leuke activiteiten in deze landwinkel in Ressen, bij Nijmegen!

In Ressen tussen Arnhem en Nijmegen, waar vroeger de Bataven leefden en later de postkoetsen voorbij reden, is ons moderne fruitbedrijf De Woerdt gevestigd in een eeuwenoude T-boerderij. Sinds 1977 worden hier diverse soorten appels, peren, kersen, morellen en pruimen geteeld. Daarnaast vind je hier de landwinkel.

Het assortiment van Landwinkel de Woerdt bestaat uit ruim 1.000 streekproducten van eigen bodem en collega Landwinkels uit heel Nederland.

Voorbeelden zijn scharrelroom, wijn, bier, vlees, zuivel, kaas, brood, groenten en nog veel meer. De producenten zijn veelal familiebedrijven, waar de producten op ambachtelijke wijze worden geproduceerd. Kwaliteit en smaak staan daarbij voorop. Ook kun je hier leuke, smakelijke cadeautjes kopen!

Regelmatig worden er allerlei leuke activiteiten georganiseerd. Echte leuke gezinsuitjes zijn de jaarlijks terugkerende appelplukdagen in september en de zomerfair in augustus georganiseerd. Maar een bezoekje aan deze winkel vinden je kids altijd een feestje!

Wandeling Klompenpad
Wil je een leuke wandeling met de kids? Deze is echt een aanrader! Ontdek het mooie buitengebied van Ressen in Park Lingezegen. Wandelen langs zegen, eeuwenoude bouwwerken, door weilanden, boomgaarden en over historische paden.

Het Zeegsepad is een klompenpad van 6 km en brengt je onder andere door  de boomgaard van de Woerdt. De route start en eindigt bij de landwinkel.  De route is verkrijgbaar in onze landwinkel, te downloaden via de site van de Landwinkel of download de Klompenpad app!

Klik voor meer informatie over de Landwinkel door naar de site!

Kijk ook eens op ons overzicht van andere leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen!

Landwinkel De Woerdt

Woerdsestraat 4

6684 DL Ressen

Openingstijden ma-do: 8.30-18.00
vrij: 8.30-20.00
za: 8.00-17.00
Mail direct

Mail direct naar Landwinkel De Woerdt

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Ontdek Fort Pannerden

Spannend én verrassend, dat is Fort Pannerden! Superleuk uitje voor jong en oud!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief