
Studio Jurk
Wil je leren hoe je zelf je kleding maakt? Ga dan op naailes bij Studio Jurk in Nijmegen! 10+
Studio Jurk, onder leiding van Julia en Hanna, twee enthousiaste en ervaren coupeuses, biedt een leuke naaicursus speciaal voor jeugd van 10-16 jaar.
In 9 weken tijd kun je heel wat maken, zoals een speldenkussentje, een tas, maar ook zelfs je eerste eigen kledingstuk. Elke 9 weken worden er weer nieuwe dingen bedacht die je kan maken. Dus ook al ga je vaker meedoen, het zal niet saai worden!
Iedere naailes duurt 2 uur. Ja hebt zelf geen naaimachine nodig, want je mag die van Studio Jurk gebruiken. Maar je kan natuurlijk altijd een eigen machine meenemen.
Naast de kosten van de kindernaailes, moet je rekening houden met de kosten van de stof, het garen en eventuele fournituren, de aanschaf van een stofschaar en glaskopspelden.
Klik voor meer informatie over Studio Jurk en het inschrijfformulier door naar de site!
Kijk voor meer inspiratie op ons overzicht van creatieve clubjes in en om Nijmegen!
Studio Jurk
Groesbeeksedwarsweg 263
6521 DK Nijmegen
Openingstijden
Klik voor lestijden en data door naar de site.Prijs
Klik voor tarieven door naar de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!