Voorstelling Rinus 2+
Kom kijken naar deze leuke voorstelling in Bibliotheek Mariënburg.
Deze voorstelling Rinus is gebaseerd op het gelijknamige Prentenboek van het Jaar 2025 van Ingrid en Dieter Schubert (Uitgeverij Hoogland & Van Klaveren) en speciaal gemaakt voor de Nationale Voorleesdagen.
Theatermaker Katiuscia Principato
Katiuscia Principato weet kinderen te boeien en te betrekken in haar muzikale en kleurrijke voorstellingen. Ze was eerder in onze bibliotheek te zien met o.a. Walvis en Maximiliaan Modderman geeft een feestje. Vol enthousiasme en humor neemt ze de kinderen mee in het verhaal en is de voorstelling een feest voor elk kind!
Zorg dat je erbij bent! Kinderen én volwassenen hebben een kaartje nodig, zodat iedereen verzekerd is van een fijne zitplek.
Klik voor de kaartjes en meer informatie op de roze button!
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Data:
- zondag 2 februari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lees ook onze blog: Nationale Voorleesdagen in de bieb
De Nationale Voorleesdagen staan weer voor de deur, het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar. Ook in de bibliotheek draait alles van 24 januari tot en met 3 februari om voorlezen.
Lees verder Lees verderBibliotheek Marienburg Nijmegen
Mariënburg 29
6511 PS Nijmegen
Openingstijden
2 februariPrijs
Leden € 5; Overige bezoekers € 6Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Nieuw in de Bibliotheek Wijchen: het VerbeeldingsLab!
Ontdek het VerbeeldingsLab in de Bibliotheek Wijchen vol techniek en creativiteit.
Murphy 8+
Een hilarische familieshow bij Theaterkerk Bemmel waar álles misgaat en dat is heerlijk om te zien.
Monster Jam in GelreDome
Gigantische trucks, stunts en pure actie – Monster Jam® komt weer naar Arnhem!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.