
Voorlezen en knutselen
Een mooie afsluiting van de Nationale Voorleesdagen in Kinderboekwinkel Nijmegen!
Op zaterdag 1 februari wordt er in Kinderboekwinkel Nijmegen voorgelezen en geknutseld. Schrijver Sarah gaat voorlezen uit haar nieuwste boek Regenboogdrol (Uitgeverij Clavis) en illustrator Jessica gaat samen tekenen en kleuren met de kinderen. Kom je ook naar de afsluiting van de Voorleesdagen?
Klik voor meer info door naar de site.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Data:
- zaterdag 1 februari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kinderboekwinkel Nijmegen
Kannenmarkt 27
6511 KC Nijmegen
Openingstijden
11.00 - 12.00 en 13.00 - 15.00 uurPrijs
Gratis toegang
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Stevens Skywalk
Wandel over het dak van de Stevenskerk en geniet van het mooiste uitzicht van Nijmegen!
Pompoenplukdagen
Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!
Plukdagen bij de Woerdt
Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!