Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bram’s eendjesrace

Beleef een vrolijke middag vol spanning, muziek, lekker eten en de race bij Kasteel Doornenburg.

Zet je schrap voor een middag vol plezier, spanning en eendjes op drift! Op zondag 18 mei wordt het sprookjesachtige decor van Kasteel Doornenburg omgetoverd tot het toneel van de allereerste editie van Bram’s Eendjesrace, een uniek evenement voor jong en oud!

Honderden vrolijke gele eendjes racen over de Linge richting de finish, terwijl jij, met jouw eigen eendje, kans maakt op fantastische prijzen! Rond de race ontstaat een feestelijk festivalterrein vol muziek, foodtrucks, drankjes, kinderactiviteiten en volop gezelligheid.

Of je nu komt voor het spektakel, het goede doel of de gezelligheid, Bram’s Eendjesrace wil je niet missen! Kom jij ook eendjes aanmoedigen? Klik op de roze button!

Tip: Kijk voor de leukste dagjes weg op onze eropuit pagina!

Data:

  • zondag 18 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Doornenburg

Kerkstraat 27

6686 BS Doornenburg

Openingstijden 18 mei
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Doornenburg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Familie Feest

Ontdek hier wat er allemaal te doen is en vier mee!

Kinderactiviteiten Molenpoort

Kom langs en doe mee met de leukste creatieve en feestelijke activiteiten in Winkelcentrum Molenpoort.

Activiteiten in de Leemkuil

In de zomervakantie kunnen kinderen naast spelen in speeltuin de Leemkuil meedoen aan leuke activiteiten!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief