Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landwinkel de Zandroos

Het hele jaar door is er wat te beleven bij de Zandroos.

Landwinkel de Zandroos is omstreeks 1950 door opa van der Zandt en oma van Roosmalen opgericht, zo ontstond de Zandroos. Voor vers fruit, leuke cadeautjes , smullen van zelfgebakken taart, een lunch of een High Tea bij Catootje kun je het hele jaar terecht.

Fruittuin De Zandroos biedt een breed scala aan fruit. Naast appels en peren zijn er vele soorten kersen , pruimen , bessen , kruisbessen en aardbeien. Al het fruit wordt milieubewust geteeld.

Neem zeker ook een kijkje in de Landwinkel met naast fruit uit eigen boomgaard oom jams, sauzen en sappen, biologisch brood, vlees en eieren, leuke streekcadeautjes, streekpakketten en nog veel meer!

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.

Landwinkel de Zandroos

Van Heemstraweg 48-b

6654 KE Afferden

Openingstijden Hele jaar geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 09:00 - 18:00 uur en zaterdag van 09:00 - 17:00 uur. Gesloten op hemelvaart en tijdens de kerstdagen.
Mail direct

Mail direct naar Landwinkel de Zandroos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

muZIEum 8+

Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!

Velorama

In het Nationaal Fietsmuseum Velorama in Nijmegen leer je alles over de geschiedenis van de fiets!

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief