Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Sint Patrick

Beleef een wereld vol avontuur bij Scouting Sint Patrick, ook met een beperking.

De Blauwe Vogels van Scouting Sint Patrick is een groep voor jongens en meiden met een beperking in de leeftijd van 8 tot 25 jaar. Die zijn onderverdeeld in 2 subgroepen (Baloe & Ikki) ingedeeld op leeftijd/verstandelijk niveau.

Iedere subgroep draait zijn eigen activiteitenprogramma, echter is de opening en afsluiting van iedere club wel gezamenlijk. Waar bij de Baloe-groep zelfstandigheid stimuleren en echte scoutingvaardigheden opdoen centraal staat, gaan ze bij de Ikki-groep voornamelijk spelenderwijs- en structureel te werk.

De Blauwe Vogel groep speelt het welpenspel, wat zich afspeelt in de jungle. Samen met de figuren van Junglebook bleven de Blauwe Vogels allerlei avonturen. Zo leert Baloe je kokkerellen, weet Raksha veel over dierensporen, sluip je met Bagheera door het bos, houdt Mor van knutselen en daagt Kaa je graag uit voor sport & spelactiviteiten!

Deze avontuurlijke bijeenkomsten vinden 1x in de 2 weken plaats op zaterdagochtend. Ook blijven de Blauwe Vogels 2x per jaar in de blokhut overnachten. In januari vindt het installatieweekend plaats waar een nieuw lid officieel bij de Blauwe Vogels komt te horen. Ook wordt er een kamp georganiseerd.

Meer info vind je via de roze websitebutton!

Sint Patrick

Sint Patrickpad 5

5845 HW Sint Anthonis

Openingstijden Om de zaterdag
Mail direct

Mail direct naar Sint Patrick

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum

Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!

De VeineDAGEN en ZiezoBEURS

Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Toegankelijke events in april

In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

10x leuke lente activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief