Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Prentenboekjesfestival: André het astronautje 4+

Een fantasierijke familievoorstelling bij Lindenberg Cultuurhuis tijdens het Prentenboekjesfestival.

In André het astronautje droomt een jongen ervan om de ruimte in te gaan. Maar hoe word je eigenlijk astronaut? En wat heb je allemaal nodig om daar te komen? Vanuit zijn kamer bouwt André zijn eigen zonnestelsel. Hij bestelt planeten, ontdekt hoe heet de zon is en knutselt aan een raket. Stap voor stap groeit zijn wereld, tot hij echt vertrekt richting de maan.

De voorstelling is speels, slim en visueel sterk. Boeken komen hier letterlijk tot leven. De stem van astronaut André Kuipers klinkt door de zaal en maakt het extra bijzonder.

Wat maakt deze voorstelling bijzonder?

Deze voorstelling is onderdeel van het Prentenboekjesfestival bij Lindenberg Cultuurhuis in Nijmegen. Rondom de voorstelling is er een theatrale speeltuin waar jullie samen kunnen rondkijken en spelen. De voorstelling duurt ongeveer 45 minuten en is fijn voor kinderen vanaf 4 jaar.

Op zondag 15 februari zijn er twee speelmomenten in de Karolingenzaal, om 14:00u en om 15:30u.

Klik op de roze button en start jullie voorjaarsvakantie samen bij het Prentenboekjesfestival!

Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Data:

  • zondag 15 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lindenberg Cultuurhuis

Ridderstraat 23

6511 TM Nijmegen

Openingstijden 15 februari
Mail direct

Mail direct naar Lindenberg Cultuurhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ga op avontuur in de kerstvakantie

Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.

6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé

Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.

Kerstvakantie in de ijstijd

Reis terug naar de ijstijd met leuke activiteiten bij Museum De Bastei.

AF (8+)

Een ontroerende en fantasievolle voorstelling over verdwijnen, ontdekken en weer thuiskomen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Kerstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Nijmegen. Schitterende lichtjeswandelingen, leuke activiteiten in musea, mooie films en familievoorstellingen én uitjes om lekker de energie kwijt te kunnen. Bekijk ze hieronder en ga er samen op uit.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief