Zeezucht 4+
Fantasierijke dansvoorstelling bij Lindenberg Cultuurhuis in Nijmegen.
In Zeezucht stappen jullie bij Lindenberg cultuurhuis een levendige onderwaterwereld binnen. De dansers bewegen als zeewezens tussen stromingen en golven. Alles lijkt in balans, tot er iets verschijnt dat daar niet thuishoort. Het groeit. En groeit. Wat doet dat met het leven onder water?
Zonder woorden, maar met veel expressie, laat deze dansvoorstelling zien hoe kwetsbaar de zee is. De beelden zijn speels en soms grappig, waardoor ook jongere kinderen het verhaal goed volgen.
Waarom dit een fijn cultureel uitje is
✓ Dans en verhaal afgestemd op jonge kijkers
✓ Kleurrijke beelden die de fantasie prikkelen
✓ Zacht en toegankelijk thema over zorg voor de natuur
Zeezucht is te zien op zondag 12 april van 15.00 tot 15.35 uur in de Steigerzaal van Lindenberg Cultuurhuis in Nijmegen.
Klik op de roze button en laat je samen meevoeren door de onderwaterwereld van Zeezucht!
Tip: Ontdek meer theatervoorstellingen en culturele tips in onze uitagenda.
Data:
- zondag 12 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lindenberg Cultuurhuis
Ridderstraat 23
6511 TM Nijmegen
Openingstijden
12 aprilToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!