Samen voetballen, hockeyen of honkballen
Vind een inclusieve sportvereniging bij jou in de buurt en ga de strijd aan met je team!
Stichting Equal Play helpt teamsportverenigingen om een inclusief team op te richten. Op verschillende plekken in het land is het al mogelijk om samen te voetballen, hockeyen, honkballen en korfballen. Ook organiseert de stichting uitjes en zomerkampen voor de jonge sporters, om het teamgevoel te smeden.
In samenwerking met de sportbonden en Stichting het Gehandicapte Kind krijgen de trainers extra scholing om de kinderen goed te begeleiden. De teams worden vaak ook gewaardeerd door kinderen die geen handicap hebben. Bijvoorbeeld omdat ze het fijn vinden dat er minder nadruk ligt op competitie.
Verenigingen zijn te vinden via de roze websitebutton!
TIP: blijf ons ook vooral volgen op Facebook en Insta en schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Geschikt voor
Lijstjes voor Nijmegen
Toegankelijke inspiratie
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!
Toegankelijke events in augustus
In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen
Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!