Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jubileumfeest 50 jaar Winkelcentrum Dukenburg

Kom je dit feest mee vieren? Er is ook van alles te doen voor kinderen!

Winkelcentrum Dukenburg bestaat 50 jaar en dat vieren ze groots! Vier het zaterdag 12 september mee met Bing, Buurman & Buurman, Dikkie Dik, Troetelbeer en meer tijdens de feestparade.

Verzamel je vanaf 10.15 uur bij het podium op het plein van Etos en wie weet win jij 500 euro shoptegoed! De eerste 50 bezoekers ontvangen een geluksballon en in één van de ballonnen zit 500 euro shoptegoed. De overige 49 bezoekers gaan niet met lege handen naar huis hoor, iedereen heeft prijs!

Om 10.30 uur is het officiële welkomstwoord door burgemeester Bruls en Bennie Solo.

Van 11.00 tot 16.00 uur barst het feest echt los met een circusparade, gratis taart, snoep & limo, airhockey en arcadegames, een kids make-over station en een creatieve DIY studio. En de feestparade met o.a. Dikkie Dik, Troetelbeer en Buurman en Buurman wil je echt niet missen.

Dit wordt een feestelijke dag!

Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!

Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van alle leuke tips!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Winkelcentrum Dukenburg

Zwanenveld 66-26

6538 SB Nijmegen

Openingstijden 12 september
Mail direct

Mail direct naar Winkelcentrum Dukenburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Woest 4+

Een dansende driftbui vol kracht en gevoel, in Lindenberg Cultuurhuis.

Wandel mee met 125 jaar N.E.C.!

Ontdek de geschiedenis van N.E.C. tijdens deze gratis interactieve stadswandeling in Nijmegen.

Pompoenplukdagen

Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!

Appelplukdagen bij de Woerdt

Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

6x ijsje eten in hartje Nijmegen

Zodra de zon zich laat zien, is een ijsje eten bijna niet te weerstaan, toch? Ontdek deze leuke ijssalons in het centrum van Nijmegen.

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!