Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontbijt bij Kasteel Hernen

Tijdens de Gelderse Dag is er een gezamenlijk ontbijt op de binnenplaats.

Begin de ochtend zaterdag 26 september met een gezamenlijk ontbijt op de binnenplaats van Kasteel Hernen (bij slecht weer in de ridderzaal) en ontmoet inwoners uit Hernen en omgeving. Geniet van streekproducten, ga met elkaar in gesprek en ontdek wat ons met Gelderland verbindt.

Na het ontbijt volgt een interactieve sessie over “Hoe goed ken jij Kasteel Hernen? ” langs de verhalen, bewoners en geschiedenis van Kasteel Hernen. Ook kun je mee met een rondleiding door de Hernense Molen.

Test onderweg spelenderwijs je kennis over het kasteel en zijn bijzondere verleden. Aansluitend is er gelegenheid om het kasteel verder te verkennen en meer te leren over deze unieke Gelderse erfgoedlocatie. Een gezellige ochtend vol ontmoeting, verhalen en verrassende ontdekkingen.

Let op: reserveer vooraf je plekje bij website Gelderse Dag.

Kijk ook in onze Eropuit rubriek voor nog meer leuke uitjes.

 

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Hernen

Dorpsstraat 40

6616 AH Hernen

Openingstijden 26 september
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Hernen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Appelplukdagen bij de Woerdt

Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!

Nijmeegs Kinderboekenfeest 2026

Een sprankelend boekenfeest vol podiumpret in de Lindenberg!

Pompoenplukdagen

Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!

Woest 4+

Een dansende driftbui vol kracht en gevoel, in Lindenberg Cultuurhuis.

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Deze leuke Kinderboekenweek activiteiten wil je niet missen!

Spot aan! - Er is zoveel te beleven in de bibliotheken tijdens de Kinderboekenweek!

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

6x ijsje eten in hartje Nijmegen

Zodra de zon zich laat zien, is een ijsje eten bijna niet te weerstaan, toch? Ontdek deze leuke ijssalons in het centrum van Nijmegen.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!