
Zwemvereniging Aqua-Novio
De zwemvereniging geeft zwemles in meerdere zwembaden in Nijmegen!
Zwemvereniging Aqua-Novio ’94 geeft kinderen (en volwassenen) zwemles voor het Zwem-ABC (de nationale zwemdiploma’s A, B en C, en de Zwemvaardigheid diploma’s. Snorkelen en Survival.
Voor zwemdiploma A worden 5 ‘baden’ doorlopen. Kinderen van minimaal 4½ jaar beginnen in badje 1, met ondiep water, zonder drijfmiddelen als vleugeltjes of drijfpakjes.
Aqua-Novio ’94 start met een nieuwe groep in augustus/september, in december en in maart/april. Net voor deze momenten kunnen de kinderen die al les hebben, doorstromen naar het volgende bad of afzwemmen.
Kijk voor de locaties van de zwembaden en de tijden op de website.
Aqua-Novio '94
Openingstijden
Klik voor het actuele lesrooster door naar de site.Prijs
Kijk op de site voor de actuele contributie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen
De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!