Yoga voor jou!
Bewegen en Ontspannen verzorgt op verschillende locaties in omgeving Nijmegen yogalessen voor kinderen!
Yoga is een goede manier om rust in je hoofd te krijgen! Maar het zorgt ook voor meer zelfvertrouwen, een beter concentratievermogen, betere controle over je lichaam en bevordering van je creativiteit. Bij Bewegen en Ontspannen wordt yoga gegeven aan kinderen tussen de 2 en 19 jaar!
Tijdens de lessen doe je natuurlijk yoga-oefeningen. Maar je doet nog veel meer, zoals ademoefeningen, dansen en expressie en zintuigspelletjes! Tijdens elke les staat een thema centraal. De lessen worden wekelijks verzorgd op verschillende locaties.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over de locaties en het aanbod!
Kijk eens in onze categorie sportclubjes voor andere leuke sportclubs.
Bewegen en Ontspannen
Openingstijden
Zie de site voor de actuele openingstijden van de verschillende locaties.Prijs
Zie de site voor de actuele kosten.Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen
Kerstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Nijmegen. Schitterende lichtjeswandelingen, leuke activiteiten in musea, mooie films en familievoorstellingen én uitjes om lekker de energie kwijt te kunnen. Bekijk ze hieronder en ga er samen op uit.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!