Toneelspelen voor kinderen
Boos, blij, verdrietig en vrolijk zijn; dit mag allemaal in de theaterklas van Haseya Yiska!
Wat leer je in de theaterles?
In deze cursus leer je toneelspelen en alles wat daarbij komt kijken.
We doen oefeningen voor de concentratie, voor je lichaam en stem, voor samenspel, voor de fantasie en de creativiteit. Je speelt in groepjes of met zijn tweeën en soms ook alleen.
Plezier hebben en maken is belangrijk in toneelspelen. Aan het einde van de cursus geven we een kleine presentatie voor ouders, opa en oma’s, broertjes en zusjes en vriendjes.
De lessen vinden plaats in wijkcentrum Daalsehof. Wil jij toneellessen volgen en ben je tussen de 7 en 9 jaar? Geef je dan op! Klik voor meer informatie door naar de website via de roze button.
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
ID Dance
Ben jij ook fan van muziek, dol op bewegen en heb je passie voor dans! Kom dan naar ID Dance in Nijmegen!
Zwemschool Geboren Zwemmers
Leren zwemmen? Zwemschool Geboren Zwemmers biedt al zwemlessen voor kinderen vanaf 6 maanden!
JumpScool (6+)
Leer gave tricks en trucs op en rondom de trampolines bij Jumpsquare Nijmegen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
8x herfstdecoratie maken
Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.
23 tips om Sinterklaas thuis te vieren
Op zaterdag 14 november komt Sinterklaas Nederland binnen met zijn stoomboot. Er zijn weer superveel leuke Sinterklaasuitjes! Naast eropuit gaan, zijn er ook een heleboel manieren om ook thuis een superleuk sinterklaasfeest samen te vieren. Bekijk onze tips hier!