Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blotevoetenpad

Loop over aarde, stenen en grind tijdens de wandeling op het blotevoetenpad bij Sfeer van Willems.

Een leuk uitje voor groot en klein! Trek je schoenen uit en lopen maar! Op het blotevoetenpad bij Sfeer van Willems in Wijchen ga je over aarde, stenen en grind. Voel het zand tussen je tenen en beklim de klimwand.

Op dit blotevoetenpad kom je in aaraking met allerlei elementen uit de natuur. Ook staan er allerlei bordjes met vragen. Kun jij ze allemaal beantwoorden?

De blotevoetentocht wandeling duurt ongeveer 45 minuten en is ook geschikt voor kinderfeestjes. Natuurlijk kun je altijd nog een wandeling maken door de tuin.

Wil jij meer weten over Sfeer bij Willems? Klik dan op de roze button.

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Sfeer van Willems

Ploegweg 7

6604 BH Wijchen

Openingstijden Klik voor openingstijden door naar de site.
Prijs Klik voor tarieven door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Sfeer van Willems

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie op Fort Pannerden

Ontdek de rijke geschiedenis van Fort Pannerden!

Bevrijdingsdag vieren

Een traditionale Feestelijke Bevrijdingsdag in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. Kom je ook?

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Vier de meivakantie in Museum de Bastei

Kom ontdekken en doen tijdens de meivakantie bij Museum De Bastei.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!

Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief