Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret op de Berendonck

Zijn jij en je gasten echte waterratten? Vier dan je feestje bij de Berendonck in Wijchen!

Hoera! Waterskicentrum de Berendonck is weer open! Met aangepaste regels, check hiervoor de website via de roze website button.

Zoals aangegeven zijn wij weer volledig open voor de trainingsgroepen jeugd, ouder-kind en volwassenen.Waterskiën op de grote kabelbaan? Dat is mogelijk. Tijdens je feestje krijgen jullie eerst een instructie. Daarna gaan jullie naar het water voor het echte plezier! Laat maar eens zien hoe stoer jullie zijn!

Ook kanoën is mogelijk op de grote plas in dit recreatiepark. Ook hier krijg je eerst uitleg en gaan jullie vervolgens het water op. Bij de kano krijg je peddels en een zwemvest. 

Wil je je feestje helemaal compleet maken? Neem dan ook nog een kindermenu erbij. Je krijgt dan ranja, friet, saus en een snack. Wat wil je nog meer?

Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk in ons overzicht Kinderfeestjes voor nog meer leuke ideeën!

Recreatiecentrum de Berendonck

Weg door de Berendonck 29

6603 LN Wijchen

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden gelijk door naar de site via de roze button!
Prijs Klik voor de actuele kosten via de roze button gelijk door naar de site!
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

ZooParc Overloon Kinderfeest

Op Expeditie in ZooParc

Feestje bij FunZone

Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

Kinderfeestje bij You Jump

Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump Nijmegen.

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kinderboekenweek in de bibliotheken

Ga mee op avontuur tijdens de Kinderboekenweek van 1 t/m 12 oktober. Deze editie is het thema Vol Avontuur!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief