De Pizzabakkers Kelfkensbos
Kom pizza's eten en kleien met speeldeeg terwijl ouders genieten van prosecco!
De pizza’s worden gebakken in de Italiaanse houtoven. Door het complexe deegbereidingsproces volgens authentiek Romeins recept is de bodem superlekker, dun en krokant. De pizza’s worden belegd met uitsluitend verse en zoveel mogelijk eerlijke, ingrediënten.
De Pizzabakkers op Kelfkensbos in Nijmegen heeft een kleine kaart met klassiekers als de Margherita, Salami en Napoletana, maar ook eigen creaties. Naast pizza’s vind je ook echte Italiaanse antipasti en heerlijke salades op het menu. En voor kinderen is er speeldeeg verkrijgbaar, om mee te spelen aan tafel.
Let op: Alleen betalen met PIN of creditcard.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!
Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van alle leuke tips!
De Pizzabakkers Kelfkensbos
Kelfkensbos 24
6511 TB Nijmegen
Openingstijden
Zondag-donderdag 17-22 uur,Vrijdag-zaterdag 17-23 uur
Prijs
Pizza's vanaf €8,75.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren)
Met deze handige tips wordt de Avondvierdaagse één groot feest!
Kijk je er ook ieder jaar weer naar uit om met je kids de Avondvierdaagse te lopen? Met deze tips ga je goed van start en beleef je gezellige dagen!