De Pizzabakkers Kelfkensbos
Kom pizza's eten en kleien met speeldeeg terwijl ouders genieten van prosecco!
De pizza’s worden gebakken in de Italiaanse houtoven. Door het complexe deegbereidingsproces volgens authentiek Romeins recept is de bodem superlekker, dun en krokant. De pizza’s worden belegd met uitsluitend verse en zoveel mogelijk eerlijke, ingrediënten.
De Pizzabakkers op Kelfkensbos in Nijmegen heeft een kleine kaart met klassiekers als de Margherita, Salami en Napoletana, maar ook eigen creaties. Naast pizza’s vind je ook echte Italiaanse antipasti en heerlijke salades op het menu. En voor kinderen is er speeldeeg verkrijgbaar, om mee te spelen aan tafel.
Let op: Alleen betalen met PIN of creditcard.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!
Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van alle leuke tips!
De Pizzabakkers Kelfkensbos
Kelfkensbos 24
6511 TB Nijmegen
Openingstijden
Zondag-donderdag 17-22 uur,Vrijdag-zaterdag 17-23 uur
Prijs
Pizza's vanaf €8,75.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips Pasen
Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!