Pannenkoek in de natuur!
Dit sfeervolle pannenkoekenrestaurant is gelegen in een schitterend bosrijk gebied de Herperduin!
Naast overheerlijke ambachtelijke gebakken pannenkoeken kun je ook terecht voor een lunch, kop koffie of een gezellige borrel.
Binnen en buiten zijn gezellige ruimtes voor zowel grote als kleine gezelschappen. Buiten beschikken ze over een ruim overdekt terras met haardvuur.
Je bent van harte welkom in dit huiselijk, gemoedelijk en laagdrempelige restaurant!
Klik op de roze button voor meer informatie.
P.S. ga van te voren fijn spelen in het Speelbos Herperduin!
Pan&Zo Pannenkoeken restaurant
Schaijkseweg 10
5373 KL Herpen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!