Ezelparty!
Bijna jarig of net jarig geweest? Vier je kinderfeestje bij De Ezelboer net over de grens bij Nijmegen!
Een ezel werd vroeger gebruikt als kleine vrachtwagen of om jezelf te vervoeren. Bij De Ezelboer kun je een supercool en bijzonder kinderfeestje geven voor al je vriendjes en vriendinnetjes! Een feestje met een ezel, hoe origineel?!
Tijdens het feestje gaan jullie kennis maken met de ezels. Je mag de ezel aanraken en leert van alles over de ezel. En waar jullie dit alles voor doen? Voor het supervette ezeldiploma, die je krijgt aan het eind van het feestje!
Handig voor papa en mama: het vervoer vanaf Nijmegen kan worden geregeld.
Tip: een combinatie is mogelijk. Bijvoorbeeld zwemmen of kanoën!
Lijkt dit je een leuk idee? Kijk dan voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke kinderfeestjes in onze categorie Kinderfeestjes!
De Ezelboer
Zum Horn 30
47574 Goch
Openingstijden
Kijk voor de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site! Een feestje gaat op afspraak!Prijs
Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
Kinderfeestje De Leemkuil
Vier je kinderfeestje in een grote speeltuin in het bos bij De Leemkuil in Nijmegen!
BillyBird Hemelrijk Kinderfeest
Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?