De Kuilen
Voor een dagje zwemmen en strand in een mooi natuurgebied is De Kuilen bij Mill een leuke tip!
De Kuilen is een natuur- en recreatiegebied gelegen tussen Mill en Langenboom. Je kunt hier heerlijk genieten van een dagje strand, zwemmen in de recreatieplas of lekker zonnen op de ligweiden.
Op het strand staat een paviljoen waar je koffie, thee, drankjes, frites, snacks en ijs kan verkrijgen.
Heel handig ook dat de medewerkers te herkennen zijn aan de polo-shirts in de kleuren rood en turquoise.
Tip: Bezoekerscentrum De Kuilen, met een leuke speeltuin en mooie wandel- en fietspaden, ligt ook in dit mooie natuur- en recreatiegebied!
De Kuilen is echt een aanrader om er eens een dagje op uit te trekken, met voor ieder wat wils!
Klik voor meer informatie via de roze button door naar de site!
Kijk ook eens in onze Uitagenda waarin we per dag laten zien welke uitjes er in de omgeving zijn!
De Ram Recreatie B.V.
Fazantenweg 16
5453 JM Langenboom
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site!Prijs
Gratis toegang en gratis parkerenToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Sleeën in het Goffertpark
Voor een leuke en uitdagende helling om te sleeën moet je echt naar het Goffertpark gaan!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de kerstvakantie!
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!