Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heerlijkheid Beek

Wandelen en spelen in de natuur! Dat kan allemaal in dit prachtige gebied in Beek bij Nijmegen!

Op de steile heuvelrand tussen Beek en Berg en Dal, ten oosten van Nijmegen, ligt dit prachtige natuurgebied met een grote afwisseling: de Heerlijkheid Beek. De hoogteverschillen zijn bijna on-Nederlands en je voelt je echt een beetje op vakantie hier.

Kabouterroute
Speciaal voor de kinderen is er o.a. een hele leuke kabouter wandelroute. Tijdens deze ontdekkingstocht gaan kinderen op zoek naar kabouters die in het bos wonen. Zij hebben zich verstopt in paddenstoelen, maar ook in de allerdikste en oudste boom van Nederland, ‘de Kabouterboom’. Het vernieuwde kabouterboekje (dat je kunt downloaden of kopen) heeft leuke opdrachten met kleurplaat, een memory spel, invuloefeningen en kabouterliedjes voor onderweg.

Daarnaast zijn er leuke picknickplaatsen, een klimboom en kun je lekker met z’n allen de Stolleberg trappen op en af lopen of de Zandberg afhollen. Ook heb je op verschillende plekken in het bos mooi uitzicht op de Ooijpolder met Persingen.

Kortom een heerlijke plek om een leuke boswandeling met het hele gezin te maken!

Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk ook eens in onze uitagenda voor andere leuke uitjes met kinderen.

Geldersch Landschap & Kasteelen

Oude Holleweg 10

6572 AB Berg en Dal

Prijs Klik voor meer info over actuele tarieven via de roze button door naar de site.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Schaatsen in de vakantie

Ga lekker schaatsen in de voorjaarsvakantie bij Triavium ijsbaan! Cool gezinsuitje!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Tiergarten Kleve

Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.

Verkleed naar het Vrijheidsmuseum

Ontdek het Vrijheidsmuseum! Als kinderen verkleed komen, krijgen ze korting!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Voorjaarsvakantie! Tijd om carnaval te vieren, op vakantie te gaan én natuurlijk lekker al die leuke uitjes in onze regio ontdekken. Van toffe films, workshops en actieve uitjes tot een museum bezoeken, een festival en nog veel meer. Bekijk de uitjes hieronder en ga er samen op uit.

14 tips om carnaval ook thuis te vieren

Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.

30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!

Carnavalsoptochten regio Nijmegen

Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Nijmegen en regio wordt het volop gevierd. Vrolijke carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer zoveel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief