
Workshop kaarsen maken
Vier je feestje in het kaarsenatelier Bijenkaars en doe mee aan deze toffe workshop kaarsen maken!
Elke zaterdagmiddag organiseert Marianne van Kaarsenatelier Bijenkaars een workshop kaarsen maken voor kinderen in Nijmegen. Je gaat aan de slag met dompelen, gieten, kleuren en het versieren van de bijenwaskaarsen. Tussendoor smullen de kinderen van lekkere hapjes en drankjes.
Het feestje duurt ongeveer 2 uur.
Check voor meer informatie over dit feestje de site via de roze button!
Tip: kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke gezinsuitjes!
Wilt u liever op een andere dag een kinderfeestje vieren? Dat kan, maar wel in overleg..
Kaarsenatelier Bijenkaars
Groenestraat 199
6531 HE Nijmegen
Openingstijden
Op zaterdagmiddagPrijs
Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!