Korfballen bij Keizer Karel
Wil jij ook in het geel met zwart strijden met je team en punten scoren?!
Lid worden van korfbalvereniging Keizer Karel is altijd mogelijk. Het is mogelijk om vier keer gratis mee trainen bij het team dat aansluit bij jouw leeftijd om te kijken of het korfballen bij Keizer Karel bij je past.
Als je lid bent geworden mag je naar alle activiteiten die georganiseerd worden bij Keizer Karel. Dit omvat onder andere kampen, filmavonden, jongens-/meidenavonden, sinterklaas en kerstdiner.
De teams zijn gemengd, kijk op de website voor de teamfoto’s en het trainingsschema. Klik door op de roze button.
Korfbalvereniging Keizer Karel
Staddijk 121
6537 TW Nijmegen
Openingstijden
Training op woensdag en vrijdag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag vieren in en om Nijmegen
Koningsdag in Nijmegen vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!
Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!
Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!