Anne&Max Nijmegen
Een gezellige stadse huiskamer voor ontbijt, lunch, koffie & meer! Mét speelhoekje voor kinderen.
Leuke hotspot voor ontbijt, lunch, taartjes en meer
Bij Anne&Max Nijmegen in de Lange Hezelstraat, een gezellige stadse huiskamer, ben je iedere dag van de week welkom! Van ontbijt en lunch tot gewoon even een drankje doen met iets lekkers erbij. Naast lekkere koffietjes, theetjes en verse sapjes, hebben hebben ze ook ontbijt- en lunchplanken om samen te delen. Van heerlijk zitten in de bank tot aan een lage of hoge tafel. Er zijn verschillende sfeervolle hoekjes ingericht.
Kinderhoekje en kindergerechtjes op het menu
Kinderen vermaken zich in dit speciaal ingerichte hoekje met duplo en andere blokken. Of ze kunnen lekker creatief aan de slag en iets tekenen/kleuren. Voor kinderen staan er een aantal lekkere kindergerechtjes op het menu.
Klik op de roze button voor meer info over dit gezellige plekje voor het hele gezin in Nijmegen!
Ben je op zoek naar een leuk clubje voor je kids in Nijmegen? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes.
Anne & Max Nijmegen
Lange Hezelstraat 13
6511 CA Nijmegen
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Deze leuke Kinderboekenweek activiteiten wil je niet missen!
Spot aan! - Er is zoveel te beleven in de bibliotheken tijdens de Kinderboekenweek!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!