Ansjepansje Muziek
Wil je genieten van een muzikaal uurtje samen met je kind? Doe dan mee bij Ansjepansje Muziek op Schoot!
Muziek-op-Schoot is bedoeld voor jonge kinderen van 6 maanden tot 4 jaar met hun (groot)ouders. Tijdens de les van ongeveer 30 tot 40 minuten zing, beweeg, speel en luister je samen met je kind. Er is een vaste opening en afsluiting die de kinderen al na enkele lessen blij herkennen.
Wat gaan jullie doen tijdens de les?
Ans Hofer van Ansjepansje Muziek zorgt voor diverse liedjes en spelletjes over allerlei dagelijkse dingen, aankleed- en opruimliedjes, seizoensliedjes, troostliedjes en bewegingsspelletjes.
Zelf muziek maken doe je met je stem, handen, voeten en met eenvoudige muziekinstrumenten zoals trommeltjes, schudkokers, bellenbandjes, ritmestokjes en divers spelmateriaal zoals sjaaltjes, badeendjes, vingerpoppetjes, blokken.
Ook thuis kun je verder met zingen en spelen. Genoeg inspiratie na deze cursus! En het leuke is dat je de liedjes op A6 formaat mee naar huis krijgt met een boekje om ze in te doen.
De cursussen worden op 3 locaties in Nijmegen gegeven:
- Maandagochtend (in wijkcentrum De Klif, Nijmegen-Noord
- Woensdagochtend (in wijkcentrum Titus Brandsma, Nijmegen-West)
- Vrijdagochtend (in zaal De Bolster, Nijmegen-Midden)
Gedurende het schooljaar zijn er drie cursussen. Cursussen lopen niet automatisch door, maar voor elke cursus opnieuw aanmelden. Of al aangeven dat je meerdere cursussen wil komen doen met je kind. De eerste les van een cursus is voor nieuwe ouders een vrijblijvende kennismakingsles.
Klik voor meer informatie en aanmelden voor de cursus door naar de site.
Kijk ook eens op ons overzicht van alle muziekclubjes in en om Nijmegen!
Foto: Strawiarska
AnsjePansje muziek
Openingstijden
Klik voor het actuele lesrooster door naar de site.Prijs
Klik voor tarieven door naar de site.Lijstjes voor Nijmegen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.
Zelf vogelvoer maken
Nu het buiten zo koud is, kunnen we de vogeltjes extra helpen aan voedsel te komen door zelf vogelvoer te maken en dit in de tuin te plaatsen. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!