Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemvereniging Aqua-Novio

De zwemvereniging geeft zwemles in meerdere zwembaden in Nijmegen!

Zwemvereniging Aqua-Novio ’94 geeft kinderen (en volwassenen) zwemles voor het Zwem-ABC (de nationale zwemdiploma’s A, B en C, en de Zwemvaardigheid diploma’s. Snorkelen en Survival.

Voor zwemdiploma A worden 5 ‘baden’ doorlopen. Kinderen van minimaal 4½ jaar beginnen in badje 1, met ondiep water, zonder drijfmiddelen als vleugeltjes of drijfpakjes.

Aqua-Novio ’94 start met een nieuwe groep in augustus/september, in december en in maart/april. Net voor deze momenten kunnen de kinderen die al les hebben, doorstromen naar het volgende bad of afzwemmen.

Kijk voor de locaties van de zwembaden en de tijden op de website. 

Aqua-Novio '94

Openingstijden Klik voor het actuele lesrooster door naar de site.
Prijs Kijk op de site voor de actuele contributie.

Lijstjes voor Nijmegen

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Kerstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Nijmegen. Schitterende lichtjeswandelingen, leuke activiteiten in musea, mooie films en familievoorstellingen én uitjes om lekker de energie kwijt te kunnen. Bekijk ze hieronder en ga er samen op uit.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >