
Voorlezen 2+
Geniet van een lekker voorleesmomentje in Bibliotheek Mariënburg tijdens de Nationale Voorleesdagen.
Geniet van een lekker relaxmomentje samen met je (klein)kind tijdens de Nationale Voorleesdagen in Bibliotheek Mariënburg. Laat je verrassen door het verhaal, de illustraties en de voorlezer.
Kinderen belanden even in een andere wereld én leren tegelijkertijd nieuwe woorden. Ter ere van de Nationale Voorleesdagen wordt er voorgelezen uit de Prentenboeken Top 10 van dit jaar. Voorlezen is een feestje!
Meedoen is gratis. Het is fijn als je je even aanmeldt en aangeeft met hoeveel mensen je komt. Dan zijn jullie verzekerd van een fijne zitplek. Ben je bijvoorbeeld een opa die met twee kleinkinderen komt? Vul dan 3 in.
Leuk om te weten: op 22 januari leest Bert Hogemans, directeur van de bieb, voor.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Data:
- woensdag 22 januari 2025
- donderdag 23 januari 2025
- vrijdag 24 januari 2025
- maandag 27 januari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Nationale Voorleesdagen in de bieb
Zowel thuis als op school is voorlezen een fijn relaxmomentje én belangrijk voor de taalontwikkeling. Het vergroot de woordenschat, versterkt het taalgevoel en prikkelt de fantasie. Daarom is er tijdens de Nationale Voorleesdagen (22 januari t/m 1 februari) bij Bibliotheek Gelderland Zuid extra aandacht voor voorlezen.
Lees verder Lees verderBibliotheek Marienburg
Openingstijden
22, 23, 24, 27, 28, 29 en 30 januariPrijs
GratisMeer inspiratie


Kids-Zomerweken
In de zomervakantie zijn er op kasteel Hernen heel veel leuke extra activiteiten te doen! Kom jij ook?
Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
Zomervakantie in Museum De Bastei
Beleef de Romeinse geschiedenis in Museum De Bastei!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen
Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!