Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boot huren

Geniet van een gezellig middagje varen en huur een bootje bij Bij Ceulemans!

Lekker varen in de natuur! Klinkt dat als muziek in je oren? Per 24 april verhuurt Bij Ceulemans verschillende bootjes!

Er worden verschillende bootjes verhuurd. Motorbootjes, zeilbootjes, kano’s, waterfietse en SUP-boards. Het is belangrijk dat je minimaal één dag vooraf online reserveert en betaalt. Het maximale aantal is twee personen, of meer als het om huisgenoten of een gezin gaat. Je krijgt uitleg aan boord.

Wil je een zeilbootje huren? Dan is zeilervaring een must! Blijkt ervaring niet aanwezig? Dan kan de toegang zonder restitutie worden geweigerd. Bij voorkeur eigen zwemvesten meebrengen! Kom je ook langs om lekker een dagje te varen?

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Volg ons ook op Facebook en blijf op de hoogte van de leukste thuistips en inspiratie!

Bij Ceulemans

Kerkeveld 10

5437 PB Beers

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Bij Ceulemans

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ontdek het Vrijheidsmuseum

Kijk deze kerstvakantie je ogen uit met je familie bij het Vrijheidsmuseum in Groesbeek!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Ontdek Fort Pannerden

Fort Pannerden heeft deze kerstvakantie een supertof activiteitenprogramma voor gezinnen.

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Kerstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Nijmegen. Schitterende lichtjeswandelingen, leuke activiteiten in musea, mooie films en familievoorstellingen én uitjes om lekker de energie kwijt te kunnen. Bekijk ze hieronder en ga er samen op uit.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >