Kidsproof Camping!
Camping Boszicht behoort tot de beste accomodaties van het land, dus kom langs, ontdek en geniet!
Camping Boszicht is wat ons betreft echt een plek die je niet mag missen, wanneer je op zoek bent naar een fantastische kidsproof camping in een prachtige omgeving!
John en Riet genieten iedere dag van al het moois wat de camping te bieden heeft. Ze maken van iedere dag een feestje en voor het hele gezin is er altijd iets te doen:
- dieren voeren;
- ponyrijden;
- buikschuiven;
- broodjes bakken;
- poppenkastvoorstelling;
- leuke wandelingen.
In de omgeving van de camping is van alles te beleven, dus vervelen is geen optie!
Ben je op zoek naar een superleuke camping? Aarzel dan niet en neem een kijkje bij Camping Boszicht!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Tiergarten Kleve
Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes kijken en de tuin opfrissen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én heel leuk om met het gezin te doen. Afstrepen maar!