Camping de Tolbrug
Centraal in het Land van Maas en Waal, langs de Wetering.
De camping voor rustzoekers, visliefhebbers, wandelaars, fietsers, motoren en ligt precies midden tussen Hernen en Bergharen in het mooie land van Maas en Waal.
De camping bestaat uit een vaste jaarplaatsen gedeelte waarvan er 40 aan het water staan. Deze hebben een minimale perceelgrootte van 150m2 en zijn voorzien van electra, water en riool.
Daarnaast zijn er verschillende trekkersvelden voor tenten,caravans en campers. De meeste plekken zijn ook voorzien van electra (6 Amp). Een sanitairgebouw met toiletten en douches is natuurlijk aanwezig.
Bij de ingang bevindt zich het horecagedeelte dat bestaat uit een eetcafé, zaal en terras aan het water. Een groot evenementenveld annex speelweide ligt langs de camping en de kids kunnen daar naar spelen op de trampolines, klimtoestellen en skelters. Een impressie van de camping krijg je op de website, klik door met de roze button.
Meer leuke plekken om te overnachten vind je natuurlijk terug op Kidsproof!
Camping de Tolbrug
Stompendijk 9
6617 KH Bergharen
Prijs
All-in tarief met 1 kampeermiddel €20,-. Kinderen tot 13 jaar €1,50. (Per persoon per nacht)Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Tiergarten Kleve
Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.
Ontdek 13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!