Restaurant Charlie
Spelen en heerlijk eten. Ultiem genieten bij restaurant Charlie!
Familierestaurant Charlie hoopt voor jou de plek te zijn waar je heerlijk kunt eten, ontspannen én spelen. Zij houden van eten en drinken. Zij serveren diverse ambachtelijke gerechten geïnspireerd uit de italiaanse en franse keuken. Het indoor-speelbos is voor de kleinste tot 10 jaar, waar je heerlijk kunt klimmen en klauteren.
Informeer bij een van de Charlie-ambassadeurs naar de bowling én het spray-park.
Klik voor nog meer info op de roze button.
TIP; Ontvang jij al de laatste uitjes in je mailbox? Schrijf je hier in!
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.
21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!