Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Circus op je feestje!

Circus Kiko verzorgt graag workshops voor speciale kinderen, ideaal voor een kinderfeestje!

Circus Kiko is gespecialiseerd in het geven van workshops aan kinderen met een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige handicap, met leer- communicatie- of gedragsproblemen, autisme, pdd-nos of adhd en/of psyciatrische stoornissen. Speciaal voor verjaardagsfeestjes hebben ze de circusworkshop ontwikkeld, leuk!

Tijdens de circusworkshop leer je niet alleen jongleren met ballen, ringen en kegels, maar ook met sjaaltjes, Chinese borden en flowersticks. Het is ook mogelijk om je feestje uit te breiden met akrobatiek, koordddansen, pedalo’s, skatebikes en/of een clownsfiets.

Natuurlijk laat Kiko ook de nodige coole trucs zien en als je dat wilt sluit je de dag af met een voorstelling waarin je de geleerde trucs laat zien in een circusshow, met je ouders als hooggeëerd publiek!

Circus Kiko gaat graag uit van de mogelijkheden die wel kunnen, in plaats van te focussen op wat niet kan. In overleg wordt het programma dan ook geheel afgestemd op de kinderen die meedoen. Naast dat de kinderen worden uitgedaagd om hun hun grenzen te verleggen, samen te werken en hun motorische vaardigheden te trainen, is de circus workshop natuurlijk ook gewoon heel erg leuk!

Klik voor meer info door naar de website via de website button!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Circus Kiko

Rivierstraat 41

6541 VH Nijmegen

Mail direct

Mail direct naar Circus Kiko

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Toegankelijke inspiratie

AUTSJ (4+)

Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.

Toegankelijke events in mei

In mei staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit in het hemelvaart- en pinksterweekend

Er komen twee lekker lange weekenden aan en er is weer van alles te doen! We hebben een aantal superleuke tips voor je op een rijtje gezet.

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Pinksteren: 23 tips voor uit & thuis

Voor een lekker lang pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappige Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief