
Clown op je feestje
Clownsgroep Nijmegen is een groep contactclowns met passie voor de rode neus! Erg leuk voor een feestje!
Clownsgroep Nijmegen is een enthousiaste groep contactclowns met passie voor de rode neus. Contactclowns zijn clowns die spelen vanuit het niets, vanuit het contact met de ander en gebruiken bijvoorbeeld geen heftige schmink etc. Elke week komen ze bij elkaar om samen te spelen en om hun vaardigheden te vergroten, bijvoorbeeld door regelmatig clownstrainers uit te nodigen.
Je kunt hun voor van alles vragen: ze kijken altijd hoe ze hun spel op de vraag kunnen afstemmen. Zo hebben ze een keer op het festival Kids ‘n’ Billies in rock&roll style gespeeld.
Maar natuurlijk kun je hun ook vragen voor bijvoorbeeld (verjaardags)feestjes. Soms spelen ze als groep, maar ook individueel, afhankelijk van wat er gevraagd wordt.
Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen of mailen naar clownsgroepnijmegen@live.nl .
Tip: kijk eens in onze Uitagenda voor leuke theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Clownsgroep Nijmegen
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Voor meer informatie kun je telefonisch of per mail contact met de clownsgroep opnemen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!