Creatief speeluurtje
Ontdek, speel en creëer samen met je kind tijdens het Creatief Speeluurtje in Lent.
Kom samen met je kind genieten van een uur vol creativiteit en fantasie tijdens het Creatief Speeluurtje in Lent (bij Nijmegen)! Kinderen van 2 t/m 7 jaar kunnen hier op een speelse manier nieuwe materialen ontdekken, sensopathisch spelen en creatieve activiteiten doen. Iedere keer staat er een ander thema of materiaal centraal.
Tijdens het speeluurtje mag je kind vrij spelen en experimenteren bij verschillende speelplekken. Jij als ouder, opa, tante of buurvrouw mag meekijken en meespelen, een mooi moment van verbinding!
Mis het niet en klik voor meer praktische informatie op de roze button!
Tip: Een hapje eten in Nijmegen? Kijk dan eens op onze uit-eten pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Kasteel Hernen Binnenste Buiten
Speuren in en om het kasteel tijdens de meivakantie! En er is veel meer te beleven!
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag vieren in en om Nijmegen
Koningsdag in Nijmegen vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!