Word ook Wijkheld!
Ook een steentje bijdragen aan een schone buurt? Word Wijkheld en ruim samen zwerfafval in je buurt op!
Wijkhelden zijn kinderen en volwassenen die samen de buurt schoon houden door zwerfafval op te ruimen! Kinderen lopen regelmatig met een volwassen begeleider een opschoonrondje door de buurt.
Het is dus goed om je als Wijkheld in te zetten voor een schone buurt. Wie meehelpt de buurt schoon te houden, helpt mee de omgeving prettig en leefbaar maken en te houden. Een Wijkheld draagt zijn of haar steentje bij aan een schone en positieve samenleving. Want in een omgeving waar het schoon is wordt minder snel nieuw afval weggegooid.
Als je Wijkheld bent, krijg je een veiligheidshesje, goede knijpers en speciale afvalzakken van Dar. Zij halen ook de volle zwerfafvalzakken bij je op. Wijkhelden uit groep 3 tot en met 8 krijgen voor het opruimen van zwerfafval bovendien een zakcentje van de gemeente.
Samen houden we de buurt schoon!
Als Wijkheld word je je al op jonge leeftijd bewust van de gevolgen van zwerfafval. Ook leer je hoe het is om actief en betrokken bij de samenleving te zijn. Voor volwassenen is het een eenvoudige manier om een zeer waardevolle en direct zichtbare bijdrage te leveren aan een schone en leefbare buurt. Bovendien is het gezond en leuk om buiten bezig te zijn. Wil je ook een bijdrage leveren aan een schone buurt? Alleen of met een team van vriendjes/vriendinnetjes en ouders?
Meld je kind nu aan als Wijkheld!
Klik voor meer informatie en aanmelden via de roze button door naar de site van Wijkhelden. Wijkhelden kan je ook volgen op Facebook en Instagram.
Blijf op de hoogte van de leukste kidspooftips via onze Facebookpagina.
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Sleeën in het Goffertpark
Voor een leuke en uitdagende helling om te sleeën moet je echt naar het Goffertpark gaan!
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.
Ontdek Fort Pannerden
Fort Pannerden heeft deze kerstvakantie een supertof activiteitenprogramma voor gezinnen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!