Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Digi Toolkit te leen

Ga thuis aan de slag met de Digi Toolkit die je kunt lenen bij een bibliotheek bij jou in de buurt!

Ben je geïnteresseerd in robots, gamen of filmpjes maken? De Digi Toolkit is een doos met superleuke digitale spelmaterialen om thuis mee te experimenteren. Er zijn negen verschillende Digi Toolkits voor verschillende leeftijden.

De materialen zijn onderverdeeld in vier categorieën: robots & elektronica, programmeren & coderen, film & animatie en ontwerpen & maken. Ga thuis lekker aan de slag met robots programmeren, animatiefilmpjes maken of games bouwen!

De Digi Toolkits kunnen worden geleend bij de volgende bibliotheken: Bibliotheek Muntweg, Bibliotheek Groesbeek, Bibliotheek Elst, Bibliotheek Bemmel en Bibliotheek Beuningen. 

Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Foto: Marcel Krijgsman

de Bibliotheek Gelderland Zuid

Mariënburg 29

6511 PS Nijmegen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar de Bibliotheek Gelderland Zuid

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’

Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Tiergarten Kleve

Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.

Triavium IJsbaan

Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x DIY tips Pasen

Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

10x leuke lente activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!

Ontdek 13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!

Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief