
Digi Toolkit te leen
Ga thuis aan de slag met de Digi Toolkit die je kunt lenen bij een bibliotheek bij jou in de buurt!
Ben je geïnteresseerd in robots, gamen of filmpjes maken? De Digi Toolkit is een doos met superleuke digitale spelmaterialen om thuis mee te experimenteren. Er zijn negen verschillende Digi Toolkits voor verschillende leeftijden.
De materialen zijn onderverdeeld in vier categorieën: robots & elektronica, programmeren & coderen, film & animatie en ontwerpen & maken. Ga thuis lekker aan de slag met robots programmeren, animatiefilmpjes maken of games bouwen!
De Digi Toolkits kunnen worden geleend bij de volgende bibliotheken: Bibliotheek Muntweg, Bibliotheek Groesbeek, Bibliotheek Elst, Bibliotheek Bemmel en Bibliotheek Beuningen.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Foto: Marcel Krijgsman
de Bibliotheek Gelderland Zuid
Mariënburg 29
6511 PS Nijmegen
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!