Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorstelling Rinus 2+

Kom kijken naar deze leuke voorstelling in Bibliotheek Mariënburg.

Deze voorstelling Rinus is gebaseerd op het gelijknamige Prentenboek van het Jaar 2025 van Ingrid en Dieter Schubert (Uitgeverij Hoogland & Van Klaveren) en speciaal gemaakt voor de Nationale Voorleesdagen.

Theatermaker Katiuscia Principato
Katiuscia Principato weet kinderen te boeien en te betrekken in haar muzikale en kleurrijke voorstellingen. Ze was eerder in onze bibliotheek te zien met o.a. Walvis en Maximiliaan Modderman geeft een feestje. Vol enthousiasme en humor neemt ze de kinderen mee in het verhaal en is de voorstelling een feest voor elk kind!

Zorg dat je erbij bent! Kinderen én volwassenen hebben een kaartje nodig, zodat iedereen verzekerd is van een fijne zitplek.

Klik voor de kaartjes en meer informatie op de roze button!

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Data:

  • zondag 2 februari 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Nationale Voorleesdagen in de bieb

De Nationale Voorleesdagen staan weer voor de deur, het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar. Ook in de bibliotheek draait alles van 24 januari tot en met 3 februari om voorlezen.

Lees verder Lees verder

Bibliotheek Marienburg Nijmegen

Mariënburg 29

6511 PS Nijmegen

Openingstijden 2 februari
Prijs Leden € 5; Overige bezoekers € 6
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Marienburg Nijmegen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Natuurdagen

Ontdek de wereld van de kleine kruipers in het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

Kinderspeurtocht op het NYMA-terrein

Iedere zondag kun je deze leuke speurtocht van Oersoep Brouwcafé doen!

Atelier op zondag: Een levensgrote menigte met cyanotype (6+)

Maak samen diepblauwe silhouetten met zonlicht bij Wereldlab.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit in het hemelvaart- en pinksterweekend

Er komen twee lekker lange weekenden aan en er is weer van alles te doen! We hebben een aantal superleuke tips voor je op een rijtje gezet.

Pinksteren: 23 tips voor uit & thuis

Voor een lekker lang pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappige Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief