
De Broederij
Kom jij gezellig een kijkje nemen bij de leuke activiteiten in de Broederij in Nijmegen?
De broederij is een plek waar je elkaar kunt ontmoeten. En dat niet alleen. Er is ook nog van alles te doen! Het is niet alleen leuk voor jou, maar ook voor je papa en mama of misschien wel voor je broers en zussen. Het is dus leuk voor iedereen uit je huis!
Naast dat je iedereen kunt ontmoeten, worden er af en toe workshops verzorgd en zijn er veel activiteiten! Wat dacht je bijvoorbeeld van knutselen of buiten spelen met kinderen uit de buurt? Dat alles is mogelijk op de broedplaats! Maar je kunt ook zelf activiteiten bedenken. Bij de broedplaats kun je dit dan samen met andere kinderen helemaal organiseren!
Er is dus van alles te doen! Kom je een keer een kijkje nemen? Vertel het ook maar tegen de rest van je familie. Ook voor hun is er veel te doen!
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor meer leuke activiteiten eens in onze rubriek uitagenda!
De Broederij
Nieuwstadweg 37
6545 AM Nijmegen
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Gratis. Voor workshops, etc. kun je via de roze button de actuele kosten op de site bekijken!Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!