
Restaurant De Industrie
Kom gezellig eten bij dit duurzame restaurant met gerechten uit eigen kas!
Duurzaam menu
De menukaart is zo duurzaam mogelijk gemaakt. Daarom gebruikt De Industrie groente die verbouwd worden in eigen kassen van het restaurant. Liefde voor de planeet is belangrijk en dat is dan ook terug te zien in de gerechten. Het idee achter de menu kaart heet het ‘shared dining’ concept. Kies met het hele gezin meerdere gerechtjes uit om te delen, zodat je van alles kunt proeven. Wat wordt het favoriete gerechtje van jou en de kinderen?
Het restaurant is gevestigd in een voormalige fabriek. Je kunt hier terecht voor een heerlijke lunch, borrel of diner. Bij binnenkomst krijg je een warm welkom, waarna het uitkiezen van het eten kan beginnen! Er staan veel verschillende gerechten op de menukaart. Kinderen hebben een apart kindermenu.
Klik op de roze button om de hele menukaart te bekijken.
Op zoek naar nog meer leuke kindvriendelijke restaurants? Kijk dan eens verder in onze categorie Uit eten.
De Industrie
Weurtseweg 105
6541 AP Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site.Prijs
Zie website voor menukaart en prijzen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!