Inloopmiddag techniek
Bij De Jonge Onderzoekers Nijmegen kun je lid worden van één van de supercoole techniekclubs!
Wil je eens kijken of Techniek iets voor je is en hoe het werkt bij De Jonge Onderzoekers Nijmegen? Kom dan een keer naar de inloop ‘Creatief met Techniek’ op woensdagmiddag. Je kunt voor één keertje komen kijken, maar als je het leuk vindt mag je natuurlijk ook vaker komen. Per keer ga je aan de slag met een werkstuk.
De inloop is bedoeld voor kinderen van 6-10 jaar. Je ouders mogen erbij blijven, maar dat hoeft niet. Helaas, ivm met corona voorlopig even geen ouders in het pand, je wordt ontvangen bij de deur.
Als je wilt komen moet je je wel even aanmelden bij de inloopmiddag. Graag aanmelden voor dinsdag (i.v.m. materiaalinkoop!).
Wil jij ook graag meedoen aan een van de techniekclubs, klik dan via de roze button door naar de site om je aan te melden! Ook zie je op de site wat er op het programma staat op de inloop woensdagmiddag.
Tip: je kunt bij De Jonge Onderzoekers Nijmegen ook een superleuk techniek kinderfeestje vieren!
De Jonge Onderzoekers Nijmegen
Derde van Hezewijkstraat 2A
6542 JP Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele tijden van de clubs door naar de site!Prijs
Klik voor actuele prijzen door naar de site!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.
Ontdek 13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.