
Yoga voor jong en oud
De Kleine Boeddha is een praktijk voor yoga met lessen voor jong en oud en zwangerschapsyoga.
Yoga is een eeuwenoude manier om zowel lichaam als geest in balans te krijgen en te houden. Yoga heeft vele voordelen. Yoga heeft ook veel positieve effecten op het lichaam, het brengt soepelheid van de wervelkolom, versterking van de spieren, evenwicht & balans, lichamelijk en ruimtelijk bewustzijn.
Naast de lichamelijke voordelen heeft het beoefenen van yoga ook geestelijke voordelen. Ga meer rust ervaren, leer hoe je je kan ontspannen en leer jouw grenzen beter (her)kennen. Bij de Kleine Boeddha wordt yoga gegeven aan iedereen vanaf 3 jaar.
De Kleine Boeddha
Vitelliuslaan 27
6642 AV Beuningen
Openingstijden
Zie de sitePrijs
Zwangerschapsyoga € 9,00 (75 min). Groepsyoga € 9,00 (60 min).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!