De Kuilen
Voor een dagje zwemmen en strand in een mooi natuurgebied is De Kuilen bij Mill een leuke tip!
De Kuilen is een natuur- en recreatiegebied gelegen tussen Mill en Langenboom. Je kunt hier heerlijk genieten van een dagje strand, zwemmen in de recreatieplas of lekker zonnen op de ligweiden.
Op het strand staat een paviljoen waar je koffie, thee, drankjes, frites, snacks en ijs kan verkrijgen.
Heel handig ook dat de medewerkers te herkennen zijn aan de polo-shirts in de kleuren rood en turquoise.
Tip: Bezoekerscentrum De Kuilen, met een leuke speeltuin en mooie wandel- en fietspaden, ligt ook in dit mooie natuur- en recreatiegebied!
De Kuilen is echt een aanrader om er eens een dagje op uit te trekken, met voor ieder wat wils!
Klik voor meer informatie via de roze button door naar de site!
Kijk ook eens in onze Uitagenda waarin we per dag laten zien welke uitjes er in de omgeving zijn!
De Ram Recreatie B.V.
Fazantenweg 16
5453 JM Langenboom
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site!Prijs
Gratis toegang en gratis parkerenToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!