Dierenpark de Kleine Kern
In dit gezellige dierenparkje in Lent kun je veel dieren zien en mag je soms meehelpen met voeren!
Het dierenparkje is in 1977 geopend en wordt geheel door vrijwilligers onderhouden en beheerd. Het dierenparkje ‘ De kleine kern’ is gelegen in de kern van Nijmegen-Lent.
In de afgelopen jaren is het dierenparkje uitgebreid en zijn er veel dieren te zien zoals: konijnen, herten, pony’s, geiten, schapen, kippen,eenden en vogels.
Ook om het dierenpark heen staan wat bankjes waarvandaan je de dieren goed kunt zien. Neem dus gerust een kijkje! Je kunt niet naar binnen bij dit dierenparkje.
Kijk voor informatie over het het dierenparkje op Facebookpagina!
Kijk ook eens op ons overzicht van andere dierenuitjes in en om Nijmegen!
Dierenpark de Kleine Kern
Schoolstraat 3
6512 JA Nijmegen
Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!