Escape Room Plasmolen
Ga op onderzoek uit bij archeologische resten van een Romeinse villa tijdens deze escape room!
Op zoek naar een cool uitje met het gezin? Dan ben je bij Escape Room Plasmolen aan het juiste adres!
Op de Sint Jansberg zijn de archeologische resten van een Romeinse villa opgegraven en zijn de contouren ervan bovengronds weer teruggebracht. De villa had een enorme omtrek waarmee het de grootste Romeinse woning in Nederland was. Ook was de villa van alle rijkdommen voorzien. De heer des huizes moet wel bijzonder zijn geweest, maar wie was hij?
Er is in de villa nog één bijzondere schat aanwezig. Laat je vooral niet afleiden door deze schat! Lukt het jullie om te ontsnappen voordat de ruimte instort?
Voor meer informatie over deze escaperoom, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Escape Room Plasmolen
Rijksweg 205
6586 AA Plasmolen
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Klik voor tarieven door naar de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.