Privé-les Piano
Bij de praktijk van Femke Schoon leer je piano tijdens wekelijkse lessen.
De prive-lessen vinden bij Femke thuis plaats in Nijmegen Brakkenstein.Belangrijk is de sfeer van veiligheid en de belangstelling die het kind voor de muziek tentoonspreidt. Kinderen leren het best spelenderwijs. Gaandeweg zullen ze steeds gerichter leren.
Doorgaans duren de lessen een half uur, maar er kan ook gekozen gekozen worden voor een duur van 45 of 60 minuten. Kinderen hebben altijd een half uur les in verband met de kortere concentratieboog.
Nieuwe leerlingen kunnen eerst een of meer losse (betaalde) proeflessen volgen en vervolgens beslissen of ze door willen gaan. Kijk voor alle informatie op de website via de roze button!
Femke Schoon
Openingstijden
Op afspraakPrijs
30 minuten les: 86,40 per maand (24,- per les)
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!